LawetaBydgoszcz.pl

laweta bydgoszcz i okolice 24h

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
666 966 559

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Lata doświadczenia i wysoka jakość usług

Nasza firma dobrze wie, że awarie i wypadki samochodowe zwykle zdarzają się, gdy najmniej się ich spodziewamy, często w niewygodnych godzinach nocnych czy w okresie świątecznym. Z tego powodu oferujemy:

 

  • szybką usługę holowania lawetą samochodu przez 365 dni w roku
  • 24-godzinną niezawodną naprawę samochodu na trasie
  • pomoc drogową 24h w razie awarii

Świadczymy usługi lawetą w Bydgoszczy i okolicach już od dawna i przez te lata nabraliśmy tak dużego doświadczenia, iż dzisiaj nasza usługa holowania gwarantuje profesjonalną opiekę, a przede wszystkim kompleksową pomoc dla kierowców i to w bardzo krótkim czasie. 

 

skontaktuj się »

Tym samym, dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dotrzeć do podanej lokalizacji i oczywiście zrobimy wszystko, aby rozwiązać wszelki problem związany z pojazdem.

Witamy zatem na naszej stronie i zachęcamy do zapoznania się z ofertą, bo nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy numer kontaktowy do nas może okazać się bardzo potrzebny. Zapewniamy kompleksową, szybką reakcję na każdą awarię samochodu, na bydgoskich drogach i okolicach, więc jeśli Państwa pojazd został unieruchomiony z jakiegokolwiek powodu wypadku, awarii czy jeszcze innego – wystarczy zadzwonić o nas w celu uzyskania szybkiej, wysokiej jakości usługi lawetą Bydgoszcz bądź innej z naszej oferty, jak:

 

  • awaryjne otwieranie samochodu
  • dowóz paliwa
  • drobne naprawy samochodu
  • różnego rodzaju usługi transportowe

 

 

Usługi lawetą i wszelka pomoc drogowa – nas można liczyć!

 

 

Jesteśmy firmą działającą w tej branży i na tym rynku już od wielu lat. Wielu naszych klientów przychodzi do nas na podstawie rekomendacji, a wielu innych jest lojalnymi, powracającymi klientami – jeśli tylko potrzebują skorzystać z którejkolwiek z naszych usług wiedzą, że mogą na nas liczyć, a my jesteśmy z tego bardzo dumni.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 0

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

Oferujemy nasze bezkonkurencyjne usługi pomocy drogowej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc mogą być Państwo pewni, że będziemy na miejscu tak szybko, jak tylko jest to możliwe!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY