LawetaBydgoszcz.pl

laweta bydgoszcz i okolice 24h

blog

ZADZWOŃ TERAZ
666 966 559

Co zrobić, gdy zabrakło paliwa na trasie? Kilka przydatnych wskazówek.

Jeśli znajdziesz się w tak niefortunnej sytuacji braku paliwa – zawsze pamiętaj, że tak samo jak w przypadku usługi lawetą w Bydgoszczy i tutaj możesz na nas liczyć. Polecamy też poniższe wskazówki, które mogą Ci wiedzieć jak się zachować w takiej sytuacji.

 

Brak paliwa – szukaj bezpiecznego miejsca!

 

Powinieneś natychmiast spróbować zjechać w bezpieczne miejsce , jeśli:

 

  • czujesz, że masz problem z pojazdem
  • kontrolka paliwa zaczyna niepokojąco mrugać

 

Jednak wiemy, że nie zawsze jest to możliwe, aby zjechać samochodem z drogi w momencie, gdy słyszysz, jak Twój samochód wydobywa z siebie typowy dźwięk alarmujący o braku paliwa. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli zabraknie Ci paliwa na drodze, jest włączenie świateł awaryjnych. Chociaż jest to najważniejsze w nocy, pamiętaj iż nawet w ciągu dnia, światła awaryjne poinformują innych kierowców, że masz problem i nie możesz się ruszyć.

 

czytaj więcej »

Najczęściej popełniane błędy przy konserwacji samochodu – poznaj je!

Właściwa konserwacja pojazdu to połączenie profesjonalnej pracy mechanika, jak również małych i konsekwentnych praktyk ze strony właściciela. Niemniej jednak obie strony mogą nadal być odpowiedzialne za niektóre z najczęstszych błędów popełnianych podczas konserwacji samochodów, a jako wyspecjalizowany i profesjonalny zespół pomocy drogowej chcemy tutaj podpowiedzieć jak niektórych z nich uniknąć.

 

Właściciele samochodów powinni konsekwentnie praktykować dobre umiejętności konserwacji w świetle tego, że samochody są jedną z najcenniejszych inwestycji, jaką każdy może dokonać.

 

Aby upewnić się, że Twój samochód posłuży Ci jak najlepiej i jak najdłużej i zmniejszyć szansę, że będąc w Bydgoszczy będziesz potrzebował lawety – ważne jest, aby ćwiczyć rygorystyczny rytuał konserwacji i dbałości o szczegóły. Poniżej uwypuklamy niektóre z najczęstszych błędów konserwacji i zapewniamy kluczowe rozwiązania pozwalające uniknąć tych problemów.

 

czytaj więcej »

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pomocy drogowej?

Jeśli chodzi o firmy pomocy drogowej w Bydgoszczy istnieje wiele różnych do wyboru, co więcej – wszystkie te firmy oferują różne usługi i plany. Próba ustalenia, co pasuje do Twoich potrzeb i która z nich jest najlepszą firmą, może być żmudnym i mylącym procesem.

 

Wybór pomocy drogowej – co należy wziąć pod uwagę?

 

Firmy zajmujące się pomocą drogową oferują różne usługi, nasza na przykład między innymi:

 

  • usługi holowania
  • zmianę koła
  • awaryjny rozruch samochodu
  • dostawę paliwa

 

Zwykle pierwszym odruchem osoby poszukującej pakietu pomocy drogowej może być zakup planu, który zawiera wszystko. Jeśli jednak próbujesz zaoszczędzić pieniądze, dobrym pomysłem może być wybranie tylko kilku usług, które Twoim zdaniem najbardziej prawdopodobnie będą Cię dotyczyć. Różne opcje mają pomóc Ci znaleźć pakiet, który będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Dobrym pomysłem jest poświęcenie czasu na zapoznanie się z różnymi opcjami jeszcze przed podjęciem decyzji co do zakupu planu pomocy drogowej, ponieważ może to mieć wpływ na to, jak spokojny będziesz w czasie jazdy.

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
7 + 5

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY