LawetaBydgoszcz.pl

laweta bydgoszcz i okolice 24h

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
666 966 559

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W Bydgoszczy i okolicach

 

 

Jako jedna z pierwszych firm holowniczych oferujących pomoc drogową w Bydgoszczy, od lat i niezmiennie pokazujemy, dlaczego wykonanie telefonu do nas to najlepsza opcja, gdy na drogach w tym mieście bądź jego okolicach samochód odmówi posłuszeństwa.

 

Świadczymy tę usługę już od wielu lat, a ponieważ coraz więcej osób w Bydgoszczy słyszy o naszej spektakularnej obsłudze i jeszcze lepszych wynikach w zakresie naprawy drobnych uszkodzeń na drodze – nasze telefony wciąż dzwonią. Ale spokojnie! Dla każdego znajdziemy czas, dla nikogo nie zabraknie pomocy!

 

Niezależnie od rodzaju pojazdu, nasze usługi lawetą w Bydgoszczy oraz drobne naprawy na drodze – sprawdzą się na medal w każdej sytuacji!

 

 

skontaktuj się »

Gdy w naszym biurze rozbrzmiewa wezwanie do pomocy drogowej – pomoc z naszej strony nadejdzie w najkrótszym możliwym czasie. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół dyspozytorski najpierw zlokalizuje, która z naszych jednostek jest najbliższej miejsca, w którym znajduje się kierowca w potrzebie i oczywiście tamże zostanie ona wysłana, by dokonać potrzebnej naprawy/

 

 

Drobne naprawy na drodze w Bydgoszczy - jak to robimy?

 

 

Po dotarciu na miejsce, nasz kierowca i technik samochodów zarazem w pierwszej kolejności upewni się, że jest bezpiecznie i:

 

  • albo zostaną Państwo w swoim pojeździe
  • albo zostaną Państwo skierowani do kabiny naszego pojazdu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 7

Usterka na drodze? Zajmiemy się tym fachowo!

Sposób postępowania zależy od okoliczności np., kiedy usługi drobnych napraw na drodze są realizowane zimą, a Państwa samochód nie jest w pełni funkcjonalny – udając się do naszego pojazdu można się ogrzać w czasie gdy my radzimy sobie usterką.

 

Wszyscy nasi kierowcy zostali przeszkoleni w zakresie prostych zagadnień mechanicznych i otrzymali narzędzia, które pozwolą Państwu szybko wrócić na drogę w przypadku drobnej naprawy. Jeśli jednak okaże się, że uszkodzenie jest zbyt duże i nie są w stanie ukończyć naprawy na poboczu drogi, służymy lawetą w Bydgoszczy zawożąc pojazd do najbliższego sprawdzonego mechanika, który wykona zadanie prawidłowo.

 

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY