LawetaBydgoszcz.pl

laweta bydgoszcz i okolice 24h

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
666 966 559

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Czy wasze usługi holowania w Bydgoszczy są dostępne w nocy i weekendy?

Tak! Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu we wszystkich potrzebach holowania, jakie mogą mieć miejsce – bez względu na porę roku bądź dnia. Dlatego nasze usługi holowania lawetą w Bydgoszczy bądź wszelkie inne są dostępne 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Rozumiemy, że problemy mogą się zdarzyć o każdej porze dnia, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc w ich rozwiązaniu. Zachęcamy do zapoznania się z podstronami dotyczącymi naszych usług, aby poczytać więcej szczegółów.

Gdzie mój samochód zostanie odholowany?

Samochód może zostać odholowany w dowolne wskazane nam miejsce, ale jeśli nie wiedzą Państwo, dokąd udać się celem naprawy samochodu, możemy pomóc. Współpracujemy z dziesiątkami renomowanych warsztatów samochodowych w Bydgoszczy i okolicy. Dzięki nawet niewielkiej ilości informacji możemy skontaktować się z najbliższym z nich i tam przekazać powierzony samochód. Możemy wtedy holować pojazd do wybranego warsztatu, gdzie w krótkim czasie zostanie naprawiony i gotowy do drogi.

Jakie informacje muszę podać dzwoniąc z prośbą o usługę holowania?

Aby pomóc nam w zapewnieniu nienagannych usług i oszacowaniu dokładnych kosztów, prosimy o podanie jak największej ilości szczegółów podczas kontaktu telefonicznego. Bardzo ułatwi nam to pracę, gdy uzyskamy wiedzę na temat tego, czy chodzi o problemy z silnikiem, oponami lub kołami, albo też czy brali Państwo udział w wypadku lub po prostu skończyło się paliwo. Potrzebna będzie również dokładna lokalizacja, w tym adres (jeśli to możliwe). Podaj również rok, markę, model i kolor pojazdu.

Ile zapłacę za holowanie samochodu?

W naszej firmie jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, dlatego jak najbardziej rozumiemy, że koszt jest jednym z czynników decydujących o tym, do kogo zadzwonić, kiedy potrzebujesz holowanego samochodu. Tak więc, chociaż w tym momencie nie możemy podać Ci jednoznacznej odpowiedzi, bowiem jest ona uzależniona od kilku czynników – to w zależności od wymaganych usług i dostarczonych informacji, obiecujemy, że zadzwonimy do Ciebie z informacją zwrotną, aby podać Ci szacunkowy koszt.

Jakie usługi drogowe oferujecie na terenie Bydgoszczy?

Nasz doświadczony zespół zapewnia oczywiście holowanie lokalne, ale też międzymiastowe – po uprzednim uzgodnieniu. Nasze usługi są skierowane dla wszystkich marek i modeli samochodów osobowych i ciężarowych. Specjalizujemy się również w holowaniu motocykli, usługach transportowych wszelkiego rodzaju, jak również świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej, takich jak np. awaryjne otwieranie samochodu czy dowóz paliwa.

Jak długo muszę czekać na przyjazd kierowcy z lawetą?

Nie jesteśmy w stanie tego jednoznacznie określić, bowiem auto holowanie w Bydgoszczy to bardzo indywidualna sytuacja i każda jest inna. W dużej mierze pozostaje to w zależności od czynników takich jak:

  • lokalizacja
  • warunki drogowe

Niemniej jednak nasi kierowcy są doświadczeni i przygotowani, a ich priorytetem jest odpowiedzieć na zgłoszenie i dotrzeć we wskazane miejsce jak najszybciej, więc zazwyczaj dotarcie we wskazane miejsce odbywa się w czasie od 20 do 40 minut.

Jakie informacje potrzebne są do holowania samochodu?

Do sprawnego, kompleksowego procesu holowania samochodu na terenie Bydgoszczy i okolic potrzebujemy kilki niezbędnych informacji. Mowa o lokalizacji pojazdu, jego typie, marce, modelu. Te informacje pomogą nam wysłać we wskazane miejsce odpowiednią lawetę i sprzęt z naszej floty, co znacznie usprawni całe zadanie. Prosimy też o podanie adresu, pod który mamy odwieźć holowany samochód, a także niezbędne jest podanie numeru telefonu, z którym można się skontaktować w sprawie holu.

Czy auto holowanie jest szkodliwe dla mojego samochodu?

Jeśli jest wykonywane przez naszych profesjonalistów nie tylko nie jest szkodliwe dla pojazdów, ale wręcz przeciwnie. Z racji tego, że transportowany przez nas samochód jest podnoszony przez specjalistyczne maszyny podczas procesu holowania, nic mu się nie stanie, a dzięki zawieszeniu lawety która absorbuje większość wybojów i nierównych terenów drogi, dbamy o to, by cała droga upłynęła płynnie i bez jakiejkolwiek szkody dla Twojego pojazdu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 10

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY