LawetaBydgoszcz.pl

laweta bydgoszcz i okolice 24h

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
666 966 559

Usługi lawetą w Bydgoszczy –

holowanie to nasza specjalność!

 

Od naprawdę wielu lat nasza firma opiera się na przekonaniu, że potrzeby naszych klientów mają największe znaczenie. Dążymy do tego, by każdy dzwoniący do nas kierowca mógł jak najszybciej wrócić na drogę, a nasze usługi holowania w Bydgoszczy absolutnie i w krótkim czasie to umożliwią!

 

Choć nikomu nie życzymy konieczności awaryjnego holowania – to nie ukrywamy, iż miło nam będzie jeśli zdecydują się Państwo zadzwonić właśnie do nas, gdy zajdzie taka potrzeba. Wtedy chętnie skorzystalibyśmy z okazji, aby:

 

  • zdobyć Państwa zaufanie
  • zapewnić najlepszą obsługę w Bydgoszczy

skontaktuj się »

Oczywiście warto dodać, iż jesteśmy w pełni ubezpieczeni i licencjonowani – co stanowi dodatkowy atut naszej oferty holowania dla kierowców w tym regionie.

 

Nasza firma z dumą obsługuje usługi lawetą w Bydgoszczy i okolicach już od wielu lat. Oferujemy usługi holowania przez 24 godziny na dobę, w tym służymy pomocą również w zakresie holowania awaryjnego. To pomaga nam zapewnić wygodną pomoc zawsze wtedy, gdy jej potrzebują Państwo najbardziej.

 

 

Co jeszcze warto wiedzieć na temat holowania oferowanego przez naszą firmę?

 

 

Jesteśmy również firmą z pełną obsługą pomocy drogowej i jesteśmy do dyspozycji dla właścicieli różnych pojazdów – od samochodów osobowych, przez motocykle, aż po ciężarówki. Oferowane są również usługi związane z doraźną pomocą na drodze, takie jak awaryjne otwieranie samochodów czy dowóz paliwa. Zatem oprócz usług holowania można liczyć na nasze wsparcie w wielu różnych, innych sytuacjach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 6

Holowanie uszkodzonych pojazdów

Jesteśmy również w stanie w pełni zadowolić Państwa, jeśli chodzi o fachowe doradztwo w transporcie pojazdów – wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać z naszej strony wszystkie dodatkowe informacje.

 

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zachęcić Państwa do tego kontaktu, a przede wszystkim do zapisania numeru telefonu, bowiem naprawdę warto go mieć pod ręką jeśli tylko staną Państwo w potrzebie skorzystania z usługi holowania lawetą w Bydgoszczy bądź w okolicach.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY