LawetaBydgoszcz.pl

laweta bydgoszcz i okolice 24h

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
666 966 559

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

 

Jako firma świadcząca w Bydgoszczy i okolicach usługi holowania i lawetą – jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy najwyższy poziom usług i zaangażowania ponad wszystkie inne firmy holownicze w tym rejonie.

 

Nasi oddani i certyfikowani operatorzy lawet są bardzo wyszkoleni i co więcej – dbają o ciągłe kształcenie w zakresie najnowszych technik zalecanych przez producentów operowanych maszyn. Wszystko celem uzyskania jak najlepszych technik podczas holowania powierzanych w nasze ręce pojazdów.

 

Kiedy i dlaczego warto zadzwonić po nasze usługi lawetą w Bydgoszczy?

 

Kiedy są Państwo w sytuacji kryzysowej, kiedy pojawia się pilna potrzeba szybkiej i bezpiecznej pomocy: nasza 24-godzinna usługa holowania jest w zanadrzu!

 

skontaktuj się »

Warto dodać, iż oprócz świadczenia usług w nagłych wypadkach, możemy również zapewnić:

 

  • transport pojazdów na duże odległości
  • transport maszyn i urządzeń
  • pomocą drogową
  • naprawę drobnych uszkodzeń na trasie
  • dowóz paliwa

 

 

Potrzebne holowanie na terenie Bydgoszczy bądź w okolicach?

 

 

Żadne zgłoszenie nie jest dla nas za duże ani za małe – każdego podejmujemy się z takim samym zaangażowaniem i starannością! Niezależnie od tego, czy konieczna jest zmiana koła, uruchomienie akumulatora, odblokowanie drzwi czy dowóz wyczerpanego paliwa – można śmiało zadzwonić do nas. Szczególnie jednak polecamy naszą usługą dostępnego 24 godziny na dobę holowania w Bydgoszczy, bowiem w tym temacie jesteśmy absolutnymi specjalistami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
7 + 7

DOCIERAMY DO MIEJSCA BŁYSKAWICZNE!

Możemy pomóc! Zajmujemy się również innymi pojazdami – nie tylko typowymi osobówkami, począwszy od usług holowania motocykli, a skończywszy na wielkogabarytowych samochodach. Warto się skontaktować z nami w każdym wypadku, a na pewno znajdziemy rozwiązanie na miarę potrzeb!

 

Na koniec aby na 100% przekonać, iż warto wybrać nas – zachęcamy do tego, by sprawdzić naszą stronę, zapoznać się z naszą ofertą i zapisać nasz numer! Zapewniamy zawsze wysokiej jakości usługę w sytuacjach awaryjnych lub w sytuacjach, gdy osoba do nas dzwoniąca potrzebuje bezpiecznego transportu pojazdów. Zapraszamy!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY